Google

Контактна інформація: (044) 222-99-69

(044) 221-25-87

(093) 406-62-20

(063) 606-14-88

Налив

Товариство з обмеженою відповідальністю «Гранд Автотранс» реалізує нафтопродукти виробництва Білоруських та Європейських НПЗ. Продаж вітчизняного пального наша компанія планує розпочати після переходу українських нафтопереробних комплексів на екологічні стандарти Євро 5.

Особливості європалива у порівнянні з вітчизняними продуктами: - вміст бензолу у п’ять раз менше, який є дуже токсичною речовиною; - вдвічі меша концентрація фактичних смол, які негативно впливають на зношення двигуна та утворюють нагар; - у п’ять разів менше сірки яка з часом призводить до корозії деталей двигуна.

Суттєва перевага є й у дизельного європалива яке має мінімальний вміст сірки та поліциклічних ароматичних вуглеводнів, стійкий показник цитанового числа, стійкість до низьких температур.

Головна різниця палива європейської якості – невеликі затрати пального Вашим автомобілем; забезпечує легкий запуск двигуна та має більш жорсткі вимоги до ступеню очистки пального від частин забруднюючих навколишнє середовище.

Компанія «Гранд Автотранс» відпускає пальне – за попередньою оплатою, а для постійних клієнтів – за фактом відвантаження, з можливістю аналізу якості пального.

Доставка пального здійснюється автоцистерними нормами по всій території України.

Наші переваги

Безкоштовна консультація

Надійність постачання

Індивідуальний підхід

Більше 5 років досвіду

Партнерська програма

Ціни на пальне
   
дт 57.50
   
дт+ 59.50
   
a92 53.50
   
a95 53.50
   
a95+ 54.50
   
lgp 29.50
   

Знижка партнерам

­

Александр

Приобретаем талоны у Гранд Автотранс не первый год. Хотел бы отметить ответственность и профессионализм сотрудников, надежность компании. Своевременная отгрузка, бывало даже день в день, индивидуальный подход к ценам. Поэтому смело могу всем рекомендовать Гранд Автотранс.

Подивитись ще

Олег

Хочу поделиться своим впечатлением о сотрудничестве с компанией Гранд Автотранс. Компания - отличная внушает доверие и располагает к себе, дает бесплатные консультации и все доступно объясняет. А так же очень вкусные скидки до -15%

Залишити відгук

Наші клієнти та партнери

  • autolux.png
  • billa.png
  • dominos.png
  • kiyvstar.png
  • lerua_merelin.png
  • novaposhta.png
  • novus.png
  • okko.png
  • wog.png