Google

Контактна інформація: (044) 222-99-69

(044) 221-25-87

(093) 406-62-20

(063) 606-14-88

Талони WOG

Штрих-картка (талон) – виготовлена на пластиковому носії. Містить емблему торгової марки “WOG”, вказівку на вид (марку) Товару та номінал. На картку нанесено штрих-код, голографічне зображення та інші ступені захисту. Штрих-картка на пальне є товарно-розпорядчим документом на Товар, на підставі якого здійснюється відпуск Товару на АЗС. Штрих-картка на пальне не є розрахунковими чи платіжним засобом.

Для отримання Товару (заправки пальним транспортного засобу на АЗС) водій пред’являє оператору АЗС штрих-картку. Оператор АЗС здійснює відповідну ідентифікацію картки на пальне і на підставі цього здійснює відпуск Товару відповідної марки та кількості. При відпуску Товару, картка на пальне залишається у оператора, що є підтвердженням факту отримання Покупцем Товару відповідного асортименту та кількості.

Термін дії штрих-карток – 1 рік від дати отримання.Покупець отримує видаткову накладну в якій вказані номери штрих-карток, які являються індивідуальним кодом і не повторюються. Таке оформлення видаткової накладної є тільки в Нашій компанії, що дозволяє Нашим Клієнтам бути впевненими в Нас, як в компанії-партнера та підтверджує Нашу відповідальність, щодо відвантаження саме цих штрих-карток.

Асортимент товару, який підлягає відпуску за допомогою карток на пальне бензини марок: Mustang – 100, Mustang - 95, А-95, Mustang - 92, Газ, а також Дизельне паливо.

Номінал штрих-карток: 5, 10, 20 л.

Наші переваги

Безкоштовна консультація

Надійність постачання

Індивідуальний підхід

Більше 5 років досвіду

Партнерська програма

Ціни на пальне
   
дт 57.50
   
дт+ 59.50
   
a92 53.50
   
a95 53.50
   
a95+ 54.50
   
lgp 29.50
   

Знижка партнерам

­

Александр

Приобретаем талоны у Гранд Автотранс не первый год. Хотел бы отметить ответственность и профессионализм сотрудников, надежность компании. Своевременная отгрузка, бывало даже день в день, индивидуальный подход к ценам. Поэтому смело могу всем рекомендовать Гранд Автотранс.

Подивитись ще

Олег

Хочу поделиться своим впечатлением о сотрудничестве с компанией Гранд Автотранс. Компания - отличная внушает доверие и располагает к себе, дает бесплатные консультации и все доступно объясняет. А так же очень вкусные скидки до -15%

Залишити відгук

Наші клієнти та партнери

  • autolux.png
  • billa.png
  • dominos.png
  • kiyvstar.png
  • lerua_merelin.png
  • novaposhta.png
  • novus.png
  • okko.png
  • wog.png