Google

Контактна інформація: (044) 222-99-69

(044) 221-25-87

(093) 406-62-20

(063) 606-14-88

Смарт-картка WOG

Смарт-картка (Літровий гаманець) – технічний засіб отримання паливно-мастильних матеріалів (ПММ) довіреною особою (ПОКУПЦЕМ) через АЗС. Смарт-картка не є платіжним засобом, а лише дозволяє її пред’явнику отримати пальне. Кожна смарт-картка має свій ідентифікаційний номер. За побажанням покупця картці присвоюється:
-назва (прізвище водія, марка автомобіля, номер автомобіля);
-PIN-код (являє собою 4 значне число);
-ліміт (добовий, місячний «л.»).

Покупець має право:

При поставці ПММ через АЗС отримати чек з POS-терміналу, що відображає марку і кількість відпущених ПММ та ціну, за одиницю товару, на момент заправки.

Отримувати інформацію (щоденно, щотижнево, щомісячно), щодо операцій з використанням смарт-карток, у формі звіту де відображається адреса, вид палива та кількість відпущених ПММ.

Для досягнення максимального терміну служби Смарт-картки Покупець зобов'язаний дотримуватися серед іншого наступних норм збереження і використання смарт-картки: температура зберігання – “- 20 С” – “+ 55 С”:-робоча температура – “0 С” – “+ 50 С”. -перекручування і вигин не більш 30 градусів в обидва боки.- зусилля для видалення мікросхеми - не більш 5 кг. -необхідно уникати забруднення мікросхеми, впливу на карту активного середовища (кислоти, розчинники, бензини і т.п.) та механічних пошкоджень, що псують мікросхему.

Відпуск ПММ на АЗС відбувається при пред’явлені Оператору АЗС смарт-картки та введенням вірного PIN-коду. Смарт-картка автоматично блокується, якщо PIN-код був тричі введений неправильно. Для відновлення можливості користуватися смарт-карткою, Покупець звертається до Продавця із пред’явленням заблокованої смарт-карти.

Контроль за особовим рахунком Смарт-картки здійснює Персональний Менеджер (ПМ), або ж сам Покупець за допомогою звіту, який надсилає йому Продавець.

Поповнення рахунку:

Для поповнення свого особового рахунку, що відбувається шляхом зарахування літрів на смарт-картку, Покупець повинен зв’язатись зі своїм Персональним Менеджером (ПМ) по телефону, або за допомогою бланка поповнення смарт-картки, де він вказує:

-номер смарт-картки;

-вид бажаного пального;

-кількість літрів.

Смарт-картка має літровий гаманець, що дозволяє зафіксувати літри на момент оплати рахунку. Літри зараховуються на наступний робочий день о 19:00, після оплати рахунку-фактури. Кожна картка поповнюється окремо, а рахунок-фактура виставляється на загальну кількість замовленого пального по всім смарт-карткам.

Наші переваги

Безкоштовна консультація

Надійність постачання

Індивідуальний підхід

Більше 5 років досвіду

Партнерська програма

Ціни на пальне
   
дт 57.50
   
дт+ 59.50
   
a92 53.50
   
a95 53.50
   
a95+ 54.50
   
lgp 29.50
   

Знижка партнерам

­

Александр

Приобретаем талоны у Гранд Автотранс не первый год. Хотел бы отметить ответственность и профессионализм сотрудников, надежность компании. Своевременная отгрузка, бывало даже день в день, индивидуальный подход к ценам. Поэтому смело могу всем рекомендовать Гранд Автотранс.

Подивитись ще

Олег

Хочу поделиться своим впечатлением о сотрудничестве с компанией Гранд Автотранс. Компания - отличная внушает доверие и располагает к себе, дает бесплатные консультации и все доступно объясняет. А так же очень вкусные скидки до -15%

Залишити відгук

Наші клієнти та партнери

  • autolux.png
  • billa.png
  • dominos.png
  • kiyvstar.png
  • lerua_merelin.png
  • novaposhta.png
  • novus.png
  • okko.png
  • wog.png